pondělí 14. října 2013


Opět po 10 letech přichází…

Nejzábavnější česká komedie všech dob od Jiřího Trošky!

Kameňák 4

Nemohli jste se dočkat obsahu filmu Kameňák?  V našem časopise Vám ho velmi rádi představíme!

Ve filmu představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě.

Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností – stal se starostou Kameňákova. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše (B. Klepl). Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie, protože, jak známo, příjmy z udělených pokut jdou rovnou do městské kasy. Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal (M.Dejdar), čímž konečně stoupne v očích jeho ženy (A.Bendová). Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb...V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza (J.Pomeje) zalévá své marihuanové „bylinky" známým Modrým pramenem, který v minulých dílech povzbuzoval sexuální apetýt. Když si ubalí „jointa" z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce.


Film měl premiéru 10.10.2013,která sklidila velký úspěch.Tisíce lidí se o víkendu vypravilo  shlédnout komedii s velikou dávkou humoru a zábavy.Film má vysokou sledovanost a to je v kinech pouze pár dní po premiéře.
 


Štěpánková

Žádné komentáře:

Okomentovat